Zapraszamy
na strony czasopism wydawnictwa:

Nowoczesna UprawaPrzedsiębiorca RolnyRolniczy Przegląd TechnicznyHoduj z głową bydłoHoduj z głową świnie


Sonda
Czy popierasz protesty AGROunii?
 
Tak
Nie
Nie mam zdania


Warto wiedzieć

ICL Specialty Fertilizers – nowa globalna spółka

2015-09-02

Niedawno firmy Everris, Fuentes, Nu3, Novapeak i F&C dokonały fuzji, stając się światowym liderem w branży nawozów specjalistycznych. Dzięki połączeniu w jedną globalną spółkę pod szyldem ICL Specialty Fertilizers, poszerzona zostanie oferta produktowa. Integracja opiera się na sięgającym dziesięcioleci dorobku w dziedzinie nawozów specjalistycznych. Celem działalności firmy pozostaje zaspokajanie potrzeb klientów w trzech głównych segmentach: specjalistycznych uprawach rolniczych (Agroblen, Novacid, Agroleaf Power i PeKacid), ogrodnictwie ozdobnym oraz terenach zieleni.
– Firma ICL Specialty Fertilizers stworzyła bogatą ofertę produktową, odpowiadając tym samym na nowe potrzeby klientów – wyjaśnia Karl Mielke, dyrektor generalny. – Odwołując się do naszego doświadczenia i zdolności rozumienia potrzeb producentów, prowadzimy system dystrybucji nawozów specjalistycznych opierający się na profesjonalnym zespole sprzedaży i rozbudowanej sieci dystrybucji na całym świecie. Rozumiemy, że obsługa klienta w terenie oraz dystrybucja nawozów to zadania wymagające bezpośredniego kontaktu z producentami i udzielania im ciągłego wsparcia.
Nowa spółka zamierza poszerzyć portfel produktów. Będzie to możliwe dzięki zawartemu niedawno sojuszowi strategicznemu z chińską firmą Yunnan Yuntianhua, a także prowadzonym projektom badawczo-rozwojowym, mającym na celu wzbogacenie oferty o nowe rozpuszczalne nawozy fosforowo-potasowe.
ICL Specialty Fertilizers usprawnia możliwości badawcze zarówno w swoich laboratoriach, jak i w terenie. Zdaniem Karla Mielke, przyspieszone zostaną badania i rozwój produktów w zakresie kluczowych technologii, w tym nawozów rozpuszczalnych oraz o kontrolowanym uwalnianiu składników. Natomiast zainicjowany będzie program rozwoju nowych technologii w obszarze biostymulatorów.

przeglądaj wszystkie
 
© 2013 copyright APRA, wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Regulamin | Regulamin prenumerat