Zapraszamy
na strony czasopism wydawnictwa:

Nowoczesna UprawaPrzedsiębiorca RolnyRolniczy Przegląd TechnicznyHoduj z głową bydłoHoduj z głową świnie


Sonda
Czy uważasz, że ustawa "odorowa" powinna wejść w życie?
 
Tak
Nie
Nie mam zdania
Tak, ale w innym kształcie


Warto wiedzieć

Złombol – jedzie z pomocą

2019-06-27

Trzy przedstawicielki mediów branżowych związanych z rolnictwem zdecydowały się połączyć siły w szczęśliwej 13. edycji rajdu Złombol. W załodze Swimer Girlzzz Power (ID: SW10345) pojadą: Joanna Panek („Nowoczesna Uprawa”), Renata Struzik (dziennikarka niezależna) i Alicja Siuda („Agropolska”). Wystartują one z Katowic 29 czerwca i do 3 lipca powinny dotrzeć do mety w górach Wicklow (Irlandia). Trasę wiodącą przez Niemcy, Holandię i Anglię aż do Irlandii, mają zamiar pokonać nadszarpniętą zębem czasu „Perełką”, tj. Fiatem 125p.
Złombol to rajd charytatywny, którego celem jest zbieranie funduszy na domy dziecka w całej Polsce. Pieniądze te trafiają do dzieci w postaci zabawek, sprzętu, kursów, wycieczek i 2-tygodniowych kolonii. Warunkiem wzięcia udziału w rajdzie jest znalezienie darczyńców, którzy na ten cel łącznie wpłacą minimum 2 tys. zł. Załogę Swimer Girlzzz Power wspiera firma Swimer z Torunia.
– Pierwszy raz bierzemy udział w takiej akcji, ale jak tylko usłyszeliśmy, że możemy w ten sposób wesprzeć dzieci z domów dziecka, długo się nie zastanawialiśmy – mówi Przemysław Bochat, dyrektor ds. relacji z klientami firmy Swimer. – Od lat angażujemy się w różne społeczne inicjatywy, np. sponsorujemy lokalnych sportowców. Kibicujemy dziennikarkom, które odważyły się połączyć siły i wystartować w rajdzie. Jesteśmy przekonani, że dojadą do mety na czas.
Swimer to polski producent zbiorników do magazynowania oleju napędowego (posiada największy typoszereg w Europie), a także wody, RSM i AdBlue. Produkty te wyróżniają się wysoką trwałością, przemyślaną konstrukcją i starannym wykończeniem. Firma dba również o aspekty prośrodowiskowe, bo procesy produkcyjne prowadzone są z zachowaniem najwyższych standardów. Więcej informacji na stronie internetowej: https://swimer.com.pl/
Akcję charytatywną i załogę dziennikarek dodatkowo wspiera firma 365FarmNet.
– Rajd charytatywny Złombol to przedsięwzięcie w słusznej sprawie – mówi Jerzy Koronczok, koordynator ds. rozwoju w firmie 365FarmNet. – Jeśli możemy choć trochę przyczynić się do polepszenia standardu życia dzieci z domów dziecka i poszerzania ich horyzontów, to chcemy mieć w tym swój udział. Dodatkowo zaopatrzymy załogę dziennikarek w sprzęt 365FarmNet, który zarejestruje całą trasę.
365FarmNet to dostawca kompleksowego oprogramowania do zarządzania gospodarstwem. Wersja podstawowa jest bezpłatna i pozwala na prowadzenie m.in. ewidencji zabiegów ochrony roślin, dokumentacji prac w gospodarstwie czy analiz. Dzięki dodatkowym płatnym modułom można dostosować oprogramowanie do własnych potrzeb. Platforma dostępna jest na stronie internetowej www.365FarmNet.pl
Chcesz przyłączyć się do akcji? Możesz wesprzeć zbiórkę w imieniu załogi Swimer Girlzzz Power za pośrednictwem strony internetowej: zlombol.pl/wplac-na-zlombol (ID załogi: SW10345).
 

przeglądaj wszystkie
 
© 2013 copyright APRA, wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Regulamin | Regulamin prenumerat