AgriiDemo Tour 2024

2024-05-14

AgriiDemo Tour 2024 to spotkania polowe, z prezentacją nowych odmian i dopasowanych technologii, organizowane przez Agrii Polska. W tym sezonie spotkania polowe z doradcami i agronomami Agrii odbędą się w 5 lokalizacjach na terenie całej Polski. Start: 28 maja w północno-zachodniej Polsce! Właśnie 28 maja, w Wierzbięcinie Rolnicy będą mogli zobaczyć jak działa symulator amoniaku, z kolei 18 czerwca w Brześciu Kujawskim, zaprezentowana zostanie zaprawiarka mobilna. W każdej lokalizacji będzie możliwość zapoznania się z nową ofertą serwisów od Agrii: AGRALYTICS. Podczas wydarzeń, zaprezentowane zostaną wyniki plonowania w kontekście poszczególnych upraw. Agronomowie Agrii przedstawią rekomendacje ochrony zbóż i rzepaku. Każde spotkanie to szerokie pole do rozmów na najważniejsze tematy i aktualne problemy, z którymi borykają się rolnicy. Poza obszerną i bogatą prezentacją upraw oraz technologii, dla uczestników AgriiDemo przygotowano atrakcje i nagrody.  Do zdobycia m.in. jednostki nowych nasion rzepaku Despina i Marvin oraz vouchery na zakup nawozów.

Harmonogram AgriiDemo 2024 wraz z programem oraz lokalizacją:

28 maja 2024, godz. 11:30 Kulice 24, 72-200 Nowogard, Międzynarodowy Ośrodek Badań Interdyscyplinarnych USWIERZBIĘCIN foliQ – pewny swojej roli
Jak skutecznie wykorzystać składniki odżywcze? Jak jakość nawozu dolistnego wpływa na jakość nawożenia dolistnego? Jak zaoszczędzić na nawożeniu dolistnym? Ile azotu mogą dostarczyć roślinie bakterie? Jak poprawić żyzność gleby? Prezentacja nowości odmian zbóż i rzepaku. Technologie strategiczne w uprawie rzepaku i pszenicy. Dlaczego warto stosować Super N 46 jesienią?
  
05 czerwca 2024, godz. 13:00 GR Kaskajmy koło Kętrzyna, 11-400 Kętrzyn KASKAJMY foliQ – pewny swojej roli
Jak skutecznie wykorzystać składniki odżywcze? Jak jakość nawozu dolistnego wpływa na jakość nawożenia dolistnego? Co się stanie jak pomylimy dawki nawozów? Jak zaoszczędzić na nawożeniu dolistnym? Jak poprawić żyzność gleby? Prezentacja nowości odmian zbóż i rzepaku. Czy bobowate efektywnie wiążą azot? Technologie strategiczne w uprawie rzepaku i pszenicy. Dlaczego warto stosować Super N 46 jesienią?
  
07 czerwca 2024, godz. 11:00 Krosnowice 157a, 57-362 Krosnowice  KOTLINA KŁODZKA foliQ – pewny swojej roli
Jak skutecznie wykorzystać składniki odżywcze? Jak jakość nawozu dolistnego wpływa na jakość nawożenia dolistnego? Jak zaoszczędzić na nawożeniu dolistnym? Jak poprawić żyzność gleby?Prezentacja nowości odmian zbóż i rzepaku. Technologie strategiczne w uprawie rzepaku i pszenicy. Dlaczego warto stosować Super N 46 jesienią?
  
18 czerwca 2024, godz. 11:00 GR Mariusz Balcerak, Stary Brześć 18, 87-880 Brześć KujawskiBRZEŚĆ KUJAWSKI Czy każda technologia jest tak samo skuteczna?
Prezentacja odmian zbóż i rzepaku. Biologia vs chemia w uprawie pszenicy – czy są różnice? Technologie strategiczne w uprawie rzepaku i pszenicy. Jak skutecznie wykorzystać składniki odżywcze? Jak jakość nawozu dolistnego wpływa na jakość nawożenia dolistnego? Jak zaoszczędzić na nawożeniu dolistnym? Mobilna zaprawiarka do nasion. 
  
20 czerwca 2024, godz. 11:00 ZRH Cieleśnica, 21-504 CieleśnicaCIELEŚNICA foliQ – pewny swojej roli
Jak skutecznie wykorzystać składniki odżywcze? Jak jakość nawozu dolistnego wpływa na jakość nawożenia dolistnego? Jak zaoszczędzić na nawożeniu dolistnym? Jak poprawić żyzność gleby? Prezentacja nowości odmian zbóż i rzepaku. Czy bobowate efektywnie wiążą azot? Technologie strategiczne w uprawie rzepaku i pszenicy. Dlaczego warto stosować Super N 46 jesienią? 

Zapoznałem się z informacją o
administratorze i przetwarzaniu danych

Komentarze

Brak komentarzy