Chemirol zaprasza na Warsztaty Polowe w Michalowie

2024-05-14

Zespół PUH „Chemirol” sp. z o.o. z przyjemnością zaprasza rolników na doroczne Warsztaty Polowe, które w tym roku odbędą się 4 czerwca w Michalowie koło Zamościa. Podczas wydarzenia uczestnicy zapoznają się z najnowszymi trendami w rolnictwie i dowiedzą się, jak wykorzystać je w swoich gospodarstwach. Na poletkach doświadczalnych zaprezentowane zostaną:

  • Nowoczesne odmiany roślin o wysokim potencjale plonowania i odporności na choroby.
  • Efekty stosowania najnowszych technologii herbicydowych, fungicydowych i insektycydowych dostępnych w firmie Chemirol, zapewniające skuteczną ochronę roślin przed szkodnikami, chorobami i chwastami.
  • Innowacyjne technologie nawożenia dolistnego i biostymulacji, które pomogą w uzyskaniu lepszych plonów i poprawie zdrowotności roślin.

Oprócz prezentacji produktowych, na spotkaniu zaplanowano również wiele innych atrakcji, m.in.:

  • Pokazy polowe robota autonomicznego marki Unia, renomowanego producenta maszyn rolniczych, który w kukurydzy pokaże działanie innowacyjnego sprzętu!
  • Integracja z klientami po pokazach polowych – możliwość wymiany doświadczeń i nawiązywania kontaktów z innymi rolnikami.
  • Konkursy z nagrodami – atrakcyjne upominki dla uczestników.

Warsztaty Polowe Chemirolu to doskonała okazja do poznania skutecznych technologii w rolnictwie, zapoznania się z aktualną ofertą Chemirol, poszerzenia wiedzy m.in. w kwestiach jak zwiększyć plony i poprawić jakość roślin oraz możliwość spotkania się z innymi rolnikami i wymiany doświadczeń.

Nie masz jeszcze zaproszenia? Już dziś skontaktuj się z Twoim Doradcą Klienta Chemirolu! 

Start wydarzenia: 4 czerwca, godz. 11:00

Miejsce: Michalów koło Zamościa

Zapoznałem się z informacją o
administratorze i przetwarzaniu danych

Komentarze

Brak komentarzy