Webinaria zimowe Agrii Polska

2023-01-24

Czy nawożenie, zwłaszcza azotem, staje się luksusem dla wybranych? Czy ceny nawozów azotowych kiedykolwiek ustabilizują się na akceptowalnym poziomie? Koszty nawożenia nie raz spędzają sen z powiek. Ponadto zmiany prawne w tym zakresie nie ułatwiają prowadzenia gospodarstwa. Jak zatem poradzić sobie w tej sytuacji? Jak ograniczyć koszty nawożenia bez straty w plonie?

W sezonie 2022 areał słonecznika w Polsce wzrósł ponad trzykrotnie do sezonu poprzedniego. Wiele gospodarstw zasiało słonecznik po raz pierwszy. Co poszło nie tak? Czy rynek był gotowy na taki wzrost? Czy słonecznik to nadal obiecująca uprawa? My twierdzimy że tak, tak myśli też wielu naszych klientów. Tym razem chcemy odpowiedzieć, jak ustrzec się błędów, aby słonecznik był uprawą atrakcyjną. Szczególnie tam gdzie inne uprawy zawodzą, na tych najsłabszych glebach. Ponosząc mniejsze koszty jest mniejsze ryzyko, a można zarobić przyzwoicie.

Ile gospodarstw nie zastosowało nawozów fosforowych na jesień? Ile zamierza zaoszczędzić na nich na wiosnę? Kiedy można to zrobić? Czy fosfor musi być słabo dostępny? Czy można go uwolnić? 

Firma Agrii zaprasza wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa w spotkaniach online. Udział w webinariach jest bezpłatny.

Zapoznałem się z informacją o
administratorze i przetwarzaniu danych

Komentarze

Brak komentarzy