Zapraszamy
na strony czasopism wydawnictwa:

Nowoczesna UprawaPrzedsiębiorca RolnyRolniczy Przegląd TechnicznyHoduj z głową bydłoHoduj z głową świnie


Sonda
Czy Pani/Pana gospodarstwo spełnia wymogi Dyrektywy azotanowej?
 
Tak
Nie
Trudno powiedzieć


Warto wiedzieć

Środki do ochrony operatorów

2014-05-05

Francuska firma Axe-environnement wprowadza na polski rynek szeroki asortyment wysokiej jakości rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa pracy przy stosowaniu środków ochrony roślin. W ofercie znajdują się m.in.: odzież ochronna w postali okularów, masek, rękawic, kombinezonów i obuwia, produkty do bezpiecznego przechowywania środków ochrony roślin, np. szafy na chemikalia i kontenery, oraz do mycia opryskiwaczy (składane stanowisko) i ich konserwacji, a także artykuły pierwszej pomocy. Można je już nabywać w sklepie internetowym pod adresem: www.axe-environnement.pl
– Wszystkie oferowane przez nas produkty posiadają europejski certyfikat CE i odpowiadają normom europejskim oraz specyfikacjom technicznym – powiedział podczas inauguracji sklepu internetowego Emeric Oudin, dyrektor Axe-environnement. – Od 10 lat zaopatrujemy francuskich rolników i współpracujemy z 300 dystrybutorami. W 2012 r. obroty naszej firmy osiągnęły ponad 5 mln €.
Celem Axe-environnement jest dostarczanie swoim klientom nowatorskich rozwiązań. Dzięki współpracy z wieloma czołowymi francuskimi i światowymi producentami rolnicy mają dostęp w jednym miejscu do szerokiej gamy produktów. Przedstawiciele firmy zapewniają, że asortyment będzie systematycznie powiększany, a osoby zainteresowane produktami spoza katalogu mogą się o nie dopytywać.
– Wybór Polski nie był przypadkowy – wyjaśniła Anna Masłowska, specjalista ds. rozwoju międzynarodowego Axe-environnement. – Ważnym czynnikiem decyzyjnym dla naszej firmy były prowadzone tutaj działania edukacyjne z zakresu bezpieczeństwa stosowania środków ochrony roślin.

przeglądaj wszystkie
 
© 2013 copyright APRA, wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Regulamin | Regulamin prenumerat